Prosinec 2010

Vánoce, bum a všichni se zblázní

23. prosince 2010 v 17:58 | Vivi |  My Diary
Vánoce už neprožívám tak jako dřív. Když jsem ještě věřila na Ježíška, tak to bylo něco jinýho. Fajn přestala jsem věřit asi v 6 letech, ale pořád si to pamatuju :D. Že Vánoce budou jsem si uvědomila asi..dneska?:D Dárky už naštěstí mam. Teda doufam, že sem na nikoho nezapoměla :D. Mimochodem hledáte dárky?:D Já ne, protože si stejně většinu kupuju sama ( za otčímovo peníze :D), takže vim co dostanu :D.

Desing

23. prosince 2010 v 17:38 | Vivi |  Desingy
Je jednoduchej, dělala jsem ho ani ne 10 minut, ale docela se mi líbí :D. Nejdřív jsem tam chtěla dát jenom Geeho, ale pak sem našla tuhle fotku :).
.Jestli se vám to zobrazuje špatně, tak mi to radši ani neřikejte :D.

Vracím se :D

12. prosince 2010 v 17:33 | Vivi
Zdáárec,
zjistila jsem, že to bez blogu prostě nejde. Pracovala jsem na něm až moc dlouho na to, abych to teď všechno zničila.
Sice nevim jak často sem budu chodit, protože ( teď se nevymlouvám!:D) to kvůli škole moc nestíham.
Btw taky tu nečekejte žádný novinky ohledně kapel, protože když blesk Vivi zjistí, co je novýho ví to už skoro všichni :D. Já se stejně většinu dozvídam z oficiálek nebo od SB ( většinou u Lumierre ) a pak už mi to příjde blbý kopírovat. Za prví proto, že už to stejně všichni ví :D a za druhý, protože kopíruju nerada.
Mezitim co jsem tu nebyla se můj seznam SB docela zúžil, ale aspoň budu mít víc času na ostatní SB :D. Chci poděkovat všem co psali komenty k poslednímu článku, fakt. A vlastně všem co to se mnou vydrželi :D.
Jo a ještě poslední věc. Blog už mám něco přes rok a ( myslim) že nikdo neví jak vypadam, kolik mi je a jak se jmenuju...:D takže je na čase to říct, ne? Fajn takže fotku sem dam až po Vánocích, to totiž dostanu novej mobil ( hurá). K Ericssonovi sem ztratila USB ( teda ono se samo ztratilo ;D). No kolik mi je. Uh, nesnášim když to řeknu a všichni " Jáj, ty seš malá." no a tak dál :D. Narozky mám 19.prosince, ale na občanku si musim ještě rok počkat. Chápete :D? Jo a jméno. No,mám svátek 24. prosince a nejsem Adam :D. Btw, svoje jméno nemám ráda, ale co nadělám.
Mějte se :)
Vivi
A moment! Já jsem blbá. Jo takže Danger Days! Uh, to album je prostě dokonalý! Když jsem slyšela ( a viděla) Na  Na Na, myslela jsem, že nic lepšího bejt nemůže. Ale asi nejvíc u mě zabodovali Planetary a Bulletproof Heart :).

Za všechny chyby v textu se omlouvám, ale píšu to narychlo v 6 mam bejt někde pryč :D. 

Aktualizace
Dneska je od devíti na óčku MCR speciál...takže se všichni budete koukat,jasný?! ;D