Únor 2011

Zn+2HCl=H2+ZnCl2

3. února 2011 v 18:01 | Vivi |  My Diary
Zdáárec,
já tu chemii vůbec nechápu. Jak to bylo první pololetí lehký, tak teď je to těžký. Vůbec nevim kde ty rovnice berou :D. A hlavně- jak se to sakra počítá?!:D
Btw...konečně jsem zkoukla " Cirque du Freak: Upírův Pomocník". Všichni říkali jaká je to blbost, a že se vůbec nedrželi knížky. No ona už je blbost, že tři knížky narvali do jednoho filmu. Jo, je to divný, nedoporučuju...
Jo, rozhodla jsem se, že už se ke všem nebudu chovat hezky :D. Teď už ne. Uvidíme, kdo se bude smát naposled, cha cha. Ta *píp* mě už fakt štve. A co, že mě chce zmlátit? Sama si netroufne. Doufám :D. Jasně, že nemám šanci, když jsem skoro o hlavu menší a o deset a plus kilo lehčí. Navíc, já se neperu. Sakra, jsem přece holka, ne :D?
Už jste někdy bobovali na igelitce, ze strmýho kopce, tažený brazilskou filou? Radím vám, nezkoušejte to :D. Navíc Baby běžela za Jane, která stála pod kopcem , takže běžela fakt rychle. A já stihla jenom ječet :D. Všem to přišlo samozřejmě vtipný, haha :D.
A nakonec, víte co udělá patra pitomců ve věku 14-16 let když najdou voňavku a sirky? Jasně, rozdělaj oheň....ale aspoň nám nebyla taková zima :D.
Takže se mějte, držte mi palce, a užívejte volna ;) ( jestli teda taky máte zítra pololetky)