My Diary

Zn+2HCl=H2+ZnCl2

3. února 2011 v 18:01 | Vivi
Zdáárec,
já tu chemii vůbec nechápu. Jak to bylo první pololetí lehký, tak teď je to těžký. Vůbec nevim kde ty rovnice berou :D. A hlavně- jak se to sakra počítá?!:D
Btw...konečně jsem zkoukla " Cirque du Freak: Upírův Pomocník". Všichni říkali jaká je to blbost, a že se vůbec nedrželi knížky. No ona už je blbost, že tři knížky narvali do jednoho filmu. Jo, je to divný, nedoporučuju...
Jo, rozhodla jsem se, že už se ke všem nebudu chovat hezky :D. Teď už ne. Uvidíme, kdo se bude smát naposled, cha cha. Ta *píp* mě už fakt štve. A co, že mě chce zmlátit? Sama si netroufne. Doufám :D. Jasně, že nemám šanci, když jsem skoro o hlavu menší a o deset a plus kilo lehčí. Navíc, já se neperu. Sakra, jsem přece holka, ne :D?
Už jste někdy bobovali na igelitce, ze strmýho kopce, tažený brazilskou filou? Radím vám, nezkoušejte to :D. Navíc Baby běžela za Jane, která stála pod kopcem , takže běžela fakt rychle. A já stihla jenom ječet :D. Všem to přišlo samozřejmě vtipný, haha :D.
A nakonec, víte co udělá patra pitomců ve věku 14-16 let když najdou voňavku a sirky? Jasně, rozdělaj oheň....ale aspoň nám nebyla taková zima :D.
Takže se mějte, držte mi palce, a užívejte volna ;) ( jestli teda taky máte zítra pololetky)

Untitled

25. ledna 2011 v 19:19 | Viv
Ahojda, jahoda :DDDDDD
buď mi ta škola leze na mozek, nebo je to fakt vtipný. V každym případě jsem se tomu smála celou češtinu. Fajn, neni to vtipný, ale..:D
No, teď vážně, jsem závislá :D. Na Demonatě...Shan píše skvělý knížky, ale tohle je něco jinýho než Darren, větší krvák. O hodně :D. Žádný dlouhý začátky, ten "úvod" kterej u Darrena zabral celou první knížku, tady zabral první kapitolu :D.  Ale fakt pěkný...i když jsem myslela, že to bude na díly. Teda ono to je, ale první díl je o Grubbsovi, druhej o Kernelovi a třetí zas a Grubbsovi :D. Chápete?:D
Btw, to pololetní vízo vypadá líp než jsem doufala. Teda až na to, že dostanu napomenutí za " porušení šk. řádu " . Za to, že jsme o volnou hodinu zůstali ve škole, místo toho aby jsme šli stát do sněhu před školu. Pěkná blbost, ne?
Mějte se :)

Aktualizace- WTF?:D No, děkuju za pochvaly blogu :D. Jó...jasně dam hlasy, klidně všem :/ :D

Vánoce, bum a všichni se zblázní

23. prosince 2010 v 17:58 | Vivi
Vánoce už neprožívám tak jako dřív. Když jsem ještě věřila na Ježíška, tak to bylo něco jinýho. Fajn přestala jsem věřit asi v 6 letech, ale pořád si to pamatuju :D. Že Vánoce budou jsem si uvědomila asi..dneska?:D Dárky už naštěstí mam. Teda doufam, že sem na nikoho nezapoměla :D. Mimochodem hledáte dárky?:D Já ne, protože si stejně většinu kupuju sama ( za otčímovo peníze :D), takže vim co dostanu :D.

Nepozastavuju...

13. srpna 2010 v 11:02 | V.
Zdáárec,
nejdřív chci poděkovat za komenty u předchozího článku....díky :).
Fajn, rozhodla jsem se, že nebudu pozastavovat...mám teď s blogem " velký plány " :D.
Rozšířim to tu o dvě další kapely- Sex Pistols ( Všichni je znáte, že? Kdo je nezná?! :D) a Black Veil Brides ( nechci tu žádný kecy na to, že jsou to emouši, jasný?!:D)
Pak tu ještě přibude rubrika CZ & SK ( prostě český a slovenský kapely :D)
To bylo ohledně hudby. Taky tu teď můžete počítat s... takovejma...úvahama? Nechci tu nic jako " Téma týdne", ale prostě něco podobnýho :D.Bude to tu  trochu osobnější.
Dál nepočítejte s tím, že sem budu chodit pravidelně. Prostě jenom když bude čas a nálada.
A nakonec SB...nechci si nikoho mazat, ale já už občas nevím co psát k těm všem fotkám a písničkám....takže tu bude taková " kontrola " SB...nebo spíš zápis, pro ty, kdo sou ochotný se mnou dál esbéčkovat...
No...snad je to všechno
Mějte se..:)

Titulek?

11. srpna 2010 v 19:12 | V.
Zdáárec,
přemejšlim nad tím, že pozastavím blog. Na delší dobu. Možná.
Pak to tu celý překopu,upravim. Rozšířim to tu o další kapely ( Sex Pistols, BVB).
Uh, ještě nevím.
SB "oběhnu" ...zejtra? Nechápejte to tak, že k vám nechodím. Chodím, jenom nekomentuju, ale to je jedno. Nekomentuješ, nejsi dobrý SB, já vim.
Mějte se :)
Jo, málem sem zapoměla. Mám novej "dess". Nevim jestli se všem zobrazuje dobře, ale nejspíš ne.

R.I.P, můj milý toustovači...:D

3. července 2010 v 20:59 | V.
.
Zdáárec,
chtěla jsem sem napsat ještě něco z koncertu Greenů, ale koho to zajímá? A taky jsem líná xD.
Uhm, jak ste se dočetli v titulku, umřel mi toustovač. Už nerozchodil moje polití kafem. Co teď budu jíst :D? Tousty byly jediný jídlo který sem zvládla " uvařit " :D. No nic, jak si užíváte volno, hm?
Já zatim chodim jenom na koupák ;D ...to nejspíš budu dělat až do patnáctýho. Pak mi přijede Wer, na 4 dny :D. Pak rockfest, dovča atd.
Btw konečně jsem sehnala ty leopardovaný kalhoty/legíny. Já vim, že vám je to fuk, ale JÁ mám radost ;D.
Mějte se :), já ještě pádim ven. Před chvíli jsem přišla, a doma nikde nikdo, takže toho využiju :D.
Jo, ta Mikeyho animačka se mi fakt líbí :D

My Photos

25. května 2010 v 19:11 | V.
Hm...jsou to spíš fotky který jsem fotila já , než fotky na kterejch jsem já :P
Jsou z fotománie která trvala celej minulej tejden =D

Přiletěla Vrána :D

6. března 2010 v 22:17 | Vivi
Mám o 14,5 let mladší,nevlastní ségruš :)
Ještě jsem jí neviděla, narodila se před chvílí a navíc hlídam syna tátovo manželky, ale zejtra se jedu kouknout
Jednou za měsíc jedu navštívit tátu a jeho rodinu a ono toto
Jméno Nela se mi nelíbí, tak mi Tinush navrhla ať jí říkám Hromnička ( Nela a Hromnice jsou ve stejnej den :D)

Pause

14. února 2010 v 19:05 | Viv
Do 21.2 tu nebudu ...mám jarní prázdniny...možná tu bude pár předpřipravenejch článků..nevim :D
Viv

Untitled

6. února 2010 v 13:19 | Viv
Zdár,
uhm...přibyde tu rubrika " My Diary", takže sem budu vyklápět všechno, co mám na srdci ( to máte radost, že?:D)..nebudu sem psát moc často, takže se nelekejte :D
VV
 
 

Reklama